Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
co z tego ze policję widać jak oni niczego nie zauważają!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niewiem co kto ma do P.Żuka . W lublinie dużo się dzieje jeśli chodzi o inwestycje i te sprawy ! Napewno to też dzięki niemu. Jako prezydent jak dla mnie jak najbardziej daje radę. Hmm no ale co ja tam wiem ! Dziękuję za uwagę ! pozdrawiam mamę :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odnośnie opisanego zajścia w Rejowcu gdzie w godzinach popołudniowych w centrum miejscowości biła się  około 30 osobowa grupa mężczyzn używając niebezpiecznych przedmiotów i zajściu się temu przyglądało wiele postronnych osób w tym dzieci mam pytanie do rzecznika Policji: -ilu  uczestników tego zajścia zostało wylegitymowanych i ukaranych? -czy zabezpieczono zapis z monitoringu lokalu celem ustalenia  i ukarania uczestników zdarzenia? -czy wszczęto dochodzenie o bójkę lub pobicie-czyny te ścigane są z urzędu niezależnie od stanowiska pokrzywdzonych(wiem,że jeden z nich zgłaszał co najmniej wybicie zęba)? -czy w czasie tego zajścia doszło do co najmniej zakłócenia spokoju i porządku publicznego co też ścigane jest z urzędu i ile osób zostało za to ukaranych ? Wiem,że nie padnie tu odpowiedź ze strony Policji bo przecież według nich nic się nie działo i po co sobie tym zawracać głowę.
ile osób zostało ukaranych ? to pytanie do rzecznika sądu - nie policji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za wykroczenia mandaty nakłada policja!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oni sa dobrzy przy wlepianiu mandatów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojej, żuczek oszczedza na wszystkim zeby na inwestycje mu wystarczylo, po co komu woeksza liczba patroli w miescie, po co martwic sie o zdrowie i zycie obywateli, jestesmy przy korycie to robmy tylko to czym przed wyborami bedzie mozna sie pochwalic. Zuk oszczedza na mieszkancach i realizuje swoje chore ambicje, czlowieku przejrzyj na oczy, w tym miescie nie sa potrzebne igrzyska skoro nawet chleba nie ma! Zawiazalo sie towarzystwo wzajemnego lizania po tylkach i mysla ze sa nie do ruszenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli wznosili okrzyki o charakterze narodowym to było to po prostu zebranie dyskusyjne koła patriotycznego. Jeżeli nie wznosili to wina Tuska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pitolcie. Jeżdżę nocą na taryfie i policję widać. Sam niedawno dzwoniłem jak dwa łby biły trzeciego. Po kilku minutach były dwa radiowozy. A jak ktoś ryja piłuje, to też bez przesady, nie będzie jechał na sygnale oddział antyterrorystów. Wuluzujta
Nie wiem jak było w tym wypadku,ale zdarzało mi się  telefonować na Policję,bo ktoś rozbijał przystanek,wybijał szyby.10 minto nikt nie odbiera telefonu.Nie zaspecjalnie są zainteresowani takimi drobiazgami.Do grupki gnojków zaćpanych to nire bardzo wychylają się z samochodu.Trzeba chronić swoje życie prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nadgorliwy donosicielu, chłopaki świętowali wieczór kawalerski kolegi, a okrzyki nie były kibolskie tylko żeglarskie. Patrol stał obok i nie reagował bo właściwie ocenił sytuację. Zawistnicy by tylko karali...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo chopy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...